Tokarka Uniwersalna TOS SUS63/1250 sprzedana!!!
Tokarka Uniwersalna TOS
Typ: SUS 63/1250
Producent: TOS
Dane techniczne:
Długość toczenia 1250mm
Średnica toczenia nad łożem 655mm
Średnica toczenia nad suportem 390mm
Wnios kłów na łożem 315mm
Obroty wrzeciona:
Ilość stopni 22
Zakres 9-1120 obr/min
Ciężar obróbki 6000kg
Przelot wrzeciona 82mm
Stożek konika Morse 6
Stożek wrzeciona Morse 6
Średnica pinoli konika 100mm
Moc silnika głównego 18,5 kW
Wymiary maszyny 3420x1750x1400mm